Františkolázeňské listy

Buďte s námi v obraze

Chcete vědět, co je ve Františkových Lázních nového? Seznámit se s kulturním programem na nejbližší dny, přečíst si rozhovory se slavnými i méně slavnými (ale neméně zajímavými) osobnostmi? Prolistujte si nejnovější vydání tradičních Františkolázeňských listů. Najdete v nich celou řadu zajímavostí a užitečných tipů pro příjemně strávený pobyt v našem městě.

Františkolázeňské listy pro vás vydáváme šestkrát ročně a jsou vám ZDARMA k dispozici na recepcích všech našich lázeňských hotelů. Nejen aktuální vydání, ale i starší čísla si můžete přečíst také v digitální podobě po rozkliknutí odkazů níže.


Aktuální vydání

Vydání 3 / 2024
Ve druhém vydání Františkolázeňských listů pro období březen a duben, se zaměřujeme na jeden z klíčových prvků zdejší léčebné kúry - zřídelní plyn CO2. I když je tento zdroj neviditelný, jeho účinky jsou nesmírně prospěšné pro lidské tělo. V našem rozhovoru s paní Romanou Omáčkovou, zkušenou balneotechničkou, se dozvíte, jaké úžasné vlastnosti tento plyn má a jak se využívá v léčebných procedurách. Nechte se vést na cestě objevování tajů Františkových Lázní a poznávejte s námi sílu přírodních léčivých zdrojů.
Stáhnout

Archiv

2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018