Františkolázeňské listy

Buďte s námi v obraze

Chcete vědět, co je ve Františkových Lázních nového? Seznámit se s kulturním programem na nejbližší dny, přečíst si rozhovory se slavnými i méně slavnými (ale neméně zajímavými) osobnostmi? Prolistujte si nejnovější vydání tradičních Františkolázeňských listů. Najdete v nich celou řadu zajímavostí a užitečných tipů pro příjemně strávený pobyt v našem městě.

Františkolázeňské listy pro vás vydáváme šestkrát ročně a jsou vám ZDARMA k dispozici na recepcích všech našich lázeňských hotelů. Nejen aktuální vydání, ale i starší čísla si můžete přečíst také v digitální podobě po rozkliknutí odkazů níže.


Aktuální vydání

Vydání 11 / 2023
Jak nám může něco, s tak sladkým názvem, učinit život tak hořký? Rozhovor bez příkras, to je rozhovor pro nové dvojčíslo Františkolázeňských listů na téma cukrovka s lékařkou Lázeňské kliniky MUDr. Annou Godočíkovou. Kultura hraje v naší lázeňské společnosti důležitou roli po celý rok, ale v čas adventu, Vánoc a Silvestra ještě o něco víc. Hlavním režisérem celého kulturního programu je paní Petra Matějková, která nám vyprávěla o celém procesu příprav. A v neposlední řadě Vám představíme nový preventivní projekt „Cukr v krvi pod kontrolou“.
Stáhnout

Archiv

2023 2022 2021 2020 2019 2018